PT 3 - Kouzelný klíč

PT 3 - Kouzelný klíč

Příměstský tábor Kouzelný klíč bude nabitý zajímavými aktivitami. Čeká nás například workshop MasterChef, kdy si společně připravíme výborný pokrm. Dále workshop Djingu, kdy se seznámíme se světem Djingu, od profesionálního vybavení, po samotné vyzkoušení mixování hudby s pomocí DJe.
Dále si užijeme spoustu sportovních her a soutěží. Během celého tábora, po splnění daných úkolů, budou děti sbírat kouzelné klíče. Pokud bude vhodné počasí ke koupání, navštívíme letní koupaliště na Kyselce.

Při nástupu na tábor předáte:
kartičku - průkaz zdravotní pojišťovny (stačí kopie)
vyplněné čestné prohlášení na každý den - formulář najdete na https://www.ddmbilina.cz/dokumenty

Pokud se změní některé skutečnosti od doby podání přihlášky (telefon, bydliště, zdravotní stav dítěte, užívání léků ...), napište nám to, prosím, a přiložte k ostatním dokladům.

Stravování:

Stravování začíná snídaní, která bude podávána mezi 7:00 – 7:30 hodin. Dalším jídlem bude dopolední přesnídávka, poté oběd a odpolední svačina. Nápoje budou k dispozici po celý den. Je vhodné dát dítěti láhev na pití (zkontrolujte prosím, zda láhev dobře těsní a neteče), potřebnou v případě činnosti na zahradě DDM nebo mimo areál organizace (výlet, exkurze, vycházky). Přesný program tábora a veškeré informace dostanete první den tábora. Na celodenní výlet dětem dejte kapesné na oběd a pití. Vše bude uvedeno v informacích.Program příměstského tábora:

Na tomto táboře nás čeká spousta zajímavých aktivit – workshopy (DJing, vaření), míčové hry, stolní tenis, jízda na koloběžkách, dále mnoho soutěží, her a výletů po okolí. Pokud bude vhodné počasí ke koupání, navštívíme letní koupaliště na Kyselce.


Ostatní:

Cenné věci (šperky, mobilní telefony atd.) doporučuji nechat doma.

Vaše dítě bude potřebovat:

Láhev na pití, pohodlné oblečení a sportovní obuv (pevnou, s plnou špičkou), vhodné je mít náhradní oblečení (vše podle počasí a uvážení rodičů). Nezapomeňte i čistou sportovní obuv do tělocvičny, pokrývku hlavy, sluneční brýle, krém na opalování, plavky a ručník.


Hlavní vedoucí příměstského tábora: Michaela Holubová


Základní informace

 • Kód

  108003

 • Název

  PT 3 - Kouzelný klíč

 • Termín konání

  19.07.2021 06:30 - 23.07.2021 16:00

 • Místo konání

  Budova DDM

 • Hlavní vedoucí

  Michaela Holubová

 • Věková skupina

  6-15 let

 • Jiná ujednání

  Tábor s podporou OP Zaměstnanost.

 • Cena

  950 Kč

 • Volná místa

  Poslední 3 místa


Přihlásit online Zpět

Galerie