PT 1 - Sportovně akční

PT 1 - Sportovně akční

Příměstský tábor bude probíhat ve dnech: 1. - 2. 7. 2021 a 7. - 9. 7. 2021.
Během celého tábora se budeme věnovat střídavě sportovním aktivitám a soutěžím. Navštívíme střelnici, laser arénu v Mostě, bowling, pojedeme na celodenní výlet do Prahy, uděláme si zahradní piknik a mnoho dalšího.
Při nástupu na tábor předáte:
kartičku - průkaz zdravotní pojišťovny (stačí kopie)
vyplněné čestné prohlášení na každý den - formulář najdete na https://www.ddmbilina.cz/dokumenty

Pokud se změní některé skutečnosti od doby podání přihlášky (telefon, bydliště, zdravotní stav dítěte, užívání léků atd.), napište nám to, prosím, a přiložte k ostatním dokladům.

Stravování:
Stravování začíná snídaní, která bude podávána mezi 7:00 – 7:30 hodin. Dalším jídlem bude dopolední přesnídávka, poté oběd a odpolední svačina. Nápoje budou k dispozici po celý den. Je vhodné dát dítěti láhev na pití (zkontrolujte prosím, zda láhev dobře těsní a neteče), potřebnou v případě činnosti na zahradě DDM nebo mimo areál organizace (výlet, exkurze, vycházky). Přesný program tábora a veškeré informace dostanete první den tábora. Na celodenní výlety dětem dejte kapesné na oběd a pití. Vše bude uvedeno v informacích.

Ostatní:
Cenné věci (šperky, atd.) doporučuji nechat doma.

Vaše dítě bude potřebovat:
Pohodlné oblečení a sportovní obuv (pevnou, s plnou špičkou), vhodné je mít náhradní oblečení (vše podle počasí a uvážení rodičů). Nezapomeňte i čistou sportovní obuv do tělocvičny, pokrývku hlavy, sluneční brýle, krém na opalování, batoh, plavky a ručník.

Hlavní vedoucí příměstského tábora: Bc. Věra Ryjáčková

Na letošní letní prázdniny jsme pro děti připravili devět příměstských táborů. Osm z nich je v rámci projektu MPSV - Příměstské tábory DDM Bílina. Tyto tábory jsou primárně určeny rodičům dětí školního věku, kteří mají bydliště v Bílině, nebo v níže uvedených městech a obcích (působnost MAS Serviso), jsou zaměstnaní, nebo si zaměstnání aktivně hledají, popřípadě jsou na mateřské a rodičovské dovolené po předchozím zaměstnání.

Přehled obcí a měst zapojených v projektu: http://www.ddmbilina.cz/tabory/clanky/primestske-tabory-ddm-bilina-2021/1150/

Základní informace

 • Kód

  108001

 • Název

  PT 1 - Sportovně akční

 • Termín konání

  01.07.2021 06:30 - 09.07.2021 16:00

 • Místo konání

  Budova DDM

 • Hlavní vedoucí

  Věra Ryjáčková

 • Věková skupina

  9-15 let

 • Jiná ujednání

  Tábor s podporou OP Zaměstnanost

 • Cena

  950 Kč

 • Volná místa

  Volno


Přihlásit online Zpět

Galerie