LT Jumanji - Vítejte v džungli

LT Jumanji - Vítejte v džungli

Letošní letní tábor jsme si pro vás připravili na téma Jumanji - Vítejte v džungli. Pro děti bude připraveno mnoho soutěží, her, hlavolamů a dalších hádanek k vyluštění záhady a nalezení pokladu.
Naše dobrodružství do světa Jumanji začíná ve čtvrtek 1. 7. 2021 v 10:00 hodin odjezdem od DDM Bílina. Sraz dětí před DDM v 9:00 hodin. Návrat z cesty je plánován na pátek 9. 7. 2021 kolem 12:00 hodiny k DDM Bílina.

U autobusu předáte v NADEPSANÉ obálce:
- písemné prohlášení zákonného zástupce (dříve bezinfekčnost)
- průkazku zdravotní pojišťovny
- aktuální posudek o zdravotní způsobilosti dítěte na zotavovací akci (odevzdejte mi prosím pouze kopii, posudek se nevrací )
- souhlas s podáním léků
- potvrzení o zaplacení tábora k případnému nahlédnutí
- léky (které dítě užívá, označené jménem dítěte, zároveň musí být léky uvedeny v posudku o zdravotní způsobilosti dítěte účasti na zotavovací akci)

Pokud se změní některé skutečnosti od doby podání přihlášky (telefon, bydliště, zdravotní stav dítěte, užívání léků …), napište nám to prosím na rub písemného prohlášení zákonného zástupce.
Veškeré propozice a dokumenty k letnímu táboru si vyzvedněte na recepci DDM Bílina od 18. 1. 2021.

Povinností zdravotnice - před zahájením zotavovací akce je provést zdravotní filtr.

Bez těchto náležitostí nemůže dítě na tábor nastoupit!!!

Na cestu: Oblečení přizpůsobte, prosím, počasí. Lehké pohodlné kalhoty, tričko, mikinu nebo slabou bundu, batůžek se svačinou, láhev s pitím - prosíme o pevnou láhev na pití, která neteče a je řádně podepsaná. Jednorázové pet lahve od pití dětem nedávejte. Děkujeme.

Do kufru či jiného zavazadla: trička s krátkým rukávem, dlouhým rukávem, jedno bílé nebo černé tričko na pomalování, mikiny, tepláky, kraťasy, teplý svetr, šusťákovou bundu, pláštěnku, holiny (plně funkční, bez děr a správnou velikost, jsou to přeci nohy vašich dětí), botasky, sandály, přezůvky, plavky, kšiltovku, dostatečné množství ponožek a spodního prádla (nejlépe na každý den dejte do igelitového sáčku ponožky + spodní prádlo a tričko, dětem a vedoucím se pak lépe připravují čisté věci), pytel na špinavé prádlo, hygienické potřeby, ručník, osuška, dále budou děti potřebovat: baterku, repelent nebo jiný prostředek proti hmyzu (ten na začátku tábora vybereme do společné krabice a stříkáme děti před každým pobytem venku, repelentem, který je zrovna na řadě, nežádejte prosím váš repelent zpět, není to technicky možné), krém na opalování, sluneční brýle, další oblečení a potřeby pro děti dle uvážení rodičů. Případné vstupné a doprava na všechny výlety je započítána v ceně poukazu, proto nedávejte dětem zbytečně velkou sumu peněz. Je možné, předepsat dětem na každý den pohled a předat je u autobusu v nadepsané obálce a my je dětem každý den rozdáme. Předejdeme tím situacím, kdy někdo nedostane pohled a děti jsou z toho zbytečně smutné. Doporučujeme, aby děti s sebou na tábor nevozily cenné věci, nemůžeme zajistit jejich ochranu.

Pokud nechcete, aby se vaše dítě zúčastnilo noční hry, napište to prosím do přihlášky, také uveďte, zda nějaká jídla vaše dítě nejí nebo zda na některá není alergické. Pokud jedou děti na tábor s kamarády a chtějí spolu spát na pokoji, také nám to napište do přihlášky, v rámci možností ubytovacích kapacit, jim rádi vyhovíme.

Letošní cesta nás zavede opět do areálu Mladotice. Ubytování pro nás bude připraveno v chatičkách po čtyřech a třech tábornících. Celý areál Mladotice bude rezervován pouze pro nás. V areálu je bazén, ohniště a jídlo bude připraveno 5x denně. Celým pobytem nás bude provázet celotáborová hra a spousta her, soutěží a hlavolamů. Děti se budou učit táborovým dovednostem a chování se k přírodě.

Jak můžete dětem pobyt na táboře vylepšit? Jako každý rok, i letos můžete vylepšit táborový pobyt Vašich dětí a to poskytnutím daru jak finančního, tak materiálního. Určitě nám pomohou například lepidla, čtvrtky, krepový papír, solární lampičky na noční hru, bonbony, drobné odměny, … Na každý dar je možno vypsat darovací smlouvu a tu pak můžete uplatnit v daňovém přiznání. Poskytnutím daru se stanete čestným členem našeho pobytu a odměnou Vám bude poděkování a úsměvy našich táborníků a všech vedoucích :-)

Základní informace

 • Kód

  109001

 • Název

  LT Jumanji - Vítejte v džungli

 • Termín konání

  01.07.2021 09:00 - 09.07.2021 12:00

 • Místo konání

  Mladotice

 • Hlavní vedoucí

  Michaela Pémová

 • Věková skupina

  6-15 let

 • Sraz účastníků

  1.7.2021 v 9:00 hod. před DDM

 • V ceně zahrnuto

  ubytování, stravování 5x denně, pitný režim

 • Cena

  5 200 Kč

 • Volná místa

  Přijímáme náhradníky


Přihlásit online Zpět

Galerie