Děkujeme za podporu

Děkujeme za podporu

Děkujeme za podporu

01.09.2023

Děkujeme Městu Bílina za slavnostní chvíli a finanční dar pro naše děti z aerobikových týmů Candy a Crazy. Také děkujeme Severočeským dolům za dárkové tašky a sladkosti, které dětem předal generální ředitel Ivo Pěgřímek. Nadále budeme hrdě reprezentovat naše město Bílina a Dům dětí a mládeže Bílina. Již teď se těšíme na závodní sezónu 2024!
Veliké poděkování patří také rodičům za úžasnou podporu. 

Zpět

Cookies


Cookies jsou malé datové soubory, které internetové stránky ukládají na Váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy si tyto stránky začnete prohlížet. Tyto soubory jsou při návratu na webovou stránku pomocí prohlížeče odeslány zpět na servery. S pomocí cookies má webová stránka informace o předchozích aktivitách uživatelů.

Pomocí vašeho prohlížeče můžete spravovat vaše cookies. Vždy máte možnost již uložené cookies smazat. Dále v závislosti na vašem prohlížeči je možné omezit využívání cookies pro konkrétní webovou stránku, omezit jejich ukládání či nastavit nucené smazání všech cookies po uzavření prohlížeče.


Technické

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Z tohoto důvodu nepožadujeme Váš souhlas s jejich využitím. Technické cookies nemohou být individuálně deaktivovány.