Dům dětí a mládeže Bílina

Úvodní strana > Tábory > Příměstský tábor - Prázdninové dobrodružství >

Příměstský tábor - Prázdninové dobrodružství


Datum konání:
23.08.2021 - 27.08.2021

Věk:
6 - 15 let

Vedoucí:
Bc. Pavlína Ryjáčková

Cena:
950.00


Informace pro příměstský tábor

Prázdninové dobrodružství

 23.08.2021 - 27.08.2021

Pro:                  6 - 15 let
 
Rozsah:            denně od 6:30 do 16:00 hod.
                        (příchod od 6:30 do 8:00, odchod od 15:00 do 16:00 hodin)

Cena tábora:    950 Kč

Při nástupu na tábor předáte: 
kartičku - průkaz zdravotní pojišťovny (stačí kopie)

Pokud se změní některé skutečnosti od doby podání přihlášky (telefon, bydliště, zdravotní stav dítěte, užívání léků atd.), napište nám to, prosím, a přiložte k ostatním dokladům.

Stravování:
Stravování začíná snídaní, která bude podávána mezi 7:00 – 7:30 hodin. Dalším jídlem bude dopolední přesnídávka, poté oběd a odpolední svačina. Nápoje budou k dispozici po celý den. Je vhodné dát dítěti láhev na pití (zkontrolujte prosím, zda láhev dobře těsní a neteče), potřebnou v případě činnosti na zahradě DDM nebo mimo areál organizace (výlet, exkurze, vycházky). Přesný program tábora a veškeré informace  dostanete první den tábora. Na celodenní výlety dětem dejte kapesné na oběd a pití. Vše bude uvedeno v informacích.

Program příměstského tábora:
Během celého tábora se budeme věnovat střídavě sportovním aktivitám a soutěžím. Navštívíme střelnici, laser arénu v Mostě, bowling, atletický stadion, Elektrárnu Ledvice a mnoho dalšího. Děti si užijí poslední prázdninový týden. 

Ostatní:
Cenné věci (šperky, atd.) doporučuji nechat doma.

Vaše dítě bude potřebovat:
Pohodlné oblečení a sportovní obuv (pevnou, s plnou špičkou), vhodné je mít náhradní oblečení (vše podle počasí a uvážení rodičů). Nezapomeňte i čistou sportovní obuv do tělocvičny, pokrývku hlavy, sluneční brýle, krém na opalování, batoh, plavky a ručník.
 

Informace a postup pro online přihlášení máme pro vás připraveny zde:

Hlavní vedoucí příměstského tábora: Bc. Pavlína Ryjáčková


Získali jsme dotaci pro příměstské tábory:

Projekt Příměstské tábory DDM Bílina, Operační program Zaměstnanost CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0011265

Věnujte, prosím, pozornost novým Pravidlům pro přihlašování na letní příměstské tábory. Je i veškeré formuláře najdete ke stažení: http://www.ddmbilina.cz/obsah/dokumenty-ke-stazeni/21/11/nebo je obdržíte v recepci DDM Bílina.Bílinská střelnice. Děti si vyzkouší střelbu na terč za pomocí strážníků Městské policie Bílina.

Příměstské tábory DDM Bílina 2021

Na letošní letní prázdniny jsme pro děti připravili devět  příměstských táborů. Osm z nich je v rámci projektu MPSV - Příměstské tábory DDM Bílina. Tyto tábory jsou prim&aacu…
zobrazit celý článek

První obsazený příměstský tábor!

Pohodový tábor v termínu od 23. do 27. 8. 2021 má již plnou kapacitu. Přijímáme pouze náhradníky. Stále však jsou volná místa na dalších 8 příměstských t&aacu…
zobrazit celý článek

Aktuální provoz recepce

pondělí - čtvrtek: 8:00 - 17:30 hod. pátek:                8:00 - 15:30 hod. Recepce v této době podává informace o chystaných aktivitách DDM, vydává objednan&eacu…
zobrazit celý článek