Dům dětí a mládeže Bílina

Úvodní strana > Novinky > Vsadili jsme na grafiku >

Vsadili jsme na grafiku

Vsadili jsme hlavně na grafiku!
Setkání Baltíků v Praze (23.11.2013) bylo tematicky zaměřené. Pro mladší i starší žáky bylo vybráno téma „pohádka O kohoutkovi a slepičce“, společné téma pro všechny věkové kategorii včetně studentů byla variace na hru Minecraft.

Děti si programy připravovaly hlavně doma a V Praze je čekala jejich prezentace. Programů se sešlo téměř 30 a všechny byly velmi zajímavé. Ve výsledkové listině přesto dominovali bílinští programátoři. Kategorii mladších žáků s přehledem vyhrál Jakub Martinovský, v závěsu za ním se umístil náš nejmladší soutěžící Vráťa Jaroš. V kategorii straších žáků obsadila 2. místo Michaela Špinková a 4. místo Matěj Špinka.

Zvláštní cenu poroty získal opět Jakub Martinovský za neobvyklé grafické provedení a Michaela Špinková rovněž za grafiku a zvuk.

Fotogalerie k článku

Aktuální opatření - provoz DDM

Provoz DDM Bílina se aktuálně řídí dle následujících nařízení: …
zobrazit celý článek

Připravujeme pro vás jarní prázdniny!

Jarní prázdniny v okrese Teplice začínají v pondělí 8. března 2021. Děti se budou každý den (od pondělí do pátku) moci přihlásit do jedné ze tří skupin o 10 účastnících s j…
zobrazit celý článek

Klientské centrum DDM

KLIENTSKÉ CENTRUM našeho administračního systému DOMEČEK VÁM UMOŽNÍ: Přihlašovat sebe/ své děti na akce pomocí jednoho účtu z počítače, mobilu,.. na zájmové kroužky, t&aacu…
zobrazit celý článek