Dům dětí a mládeže Bílina

Úvodní strana > Novinky > OLYMPIÁDA mateřských škol a přípravných ročníků ZŠ >

OLYMPIÁDA mateřských škol a přípravných ročníků ZŠ

Olympiáda mateřských škol a přípravných ročníků základních škol proběhla ve čtvrtek 16. června na atletickém stadioně v Bílině. Tato akce byla podpořena Ústeckým krajem.  

Zúčastnilo se  celkem devět týmů: MŠ Hrobčice, MŠ Čapkova, MŠ Ohníč, MŠ Aléská, ZŠ Chlum a ZŠ Lidická.  V každém týmu soutěžilo deset dětí v šesti sportovních disciplínách. Pro děti byl připraven zábavný program, tvarování balónků a skákací hrad. Celé dopoledne nám přálo krásné slunečné počasí a všechny děti i paní učitelky si sportovní akci užily. Pro každého jsme připravili medaile a ceny, takže nikdo neodešel s prázdnou :)

Putovní pohár do soutěže věnovala Městská policie Bílina, tímto jí velmi děkujeme. Také děkujeme městu Bílina za spoluúčast a dětem ze Základní školy Aléská, které nám pomáhaly při celé akci.

Výsledky:

1. místo - MŠ Aléská - Kamarádi

2. místo - ZŠ Chlum - Chlumáčci

3. místo - MŠ Čapkova - Motýlci

Fotogalerie zde: http://veraryjackova.rajce.idnes.cz/Olympiada_MS_2016/


Aktuální opatření - provoz DDM

Provoz DDM Bílina se aktuálně řídí dle následujících nařízení: …
zobrazit celý článek

Připravujeme pro vás jarní prázdniny!

Jarní prázdniny v okrese Teplice začínají v pondělí 8. března 2021. Děti se budou každý den (od pondělí do pátku) moci přihlásit do jedné ze tří skupin o 10 účastnících s j…
zobrazit celý článek

Klientské centrum DDM

KLIENTSKÉ CENTRUM našeho administračního systému DOMEČEK VÁM UMOŽNÍ: Přihlašovat sebe/ své děti na akce pomocí jednoho účtu z počítače, mobilu,.. na zájmové kroužky, t&aacu…
zobrazit celý článek