Dům dětí a mládeže Bílina

Úvodní strana > Novinky > HLEDÁME EKONOMA - EKONOMKU >

HLEDÁME EKONOMA - EKONOMKU

pro zpracování účetnictví a mezd DDM.

Kvalifikační požadavky: středoškolské ekonomické vzdělání - výborná znalost podvojného účetnictví - znalost mzdové problematiky - výhodou praxe v oblasti účetnictví ve školství - pečlivost, komunikativnost, samostatnost, flexibilita. Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou, úvazek 40 hod./týden - dovolená 25 dní - příspěvky z FKSP. Platové podmínky se řídí Nařízením vlády ČR č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění. Platová třída 11. Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek.

Předpokládaný datum nástupu: v nejbližším možném termínu!

Přihlášku zašlete na adresu: Krista Sýkorová, ředitelka DDM Bílina Havířská 529/10 418 01 Bílina Nebo elektronicky: krista.sykorova@ddmbilina.cz, popřípadě předejte v recepci DDM Bílina (pondělí + středa od 15:00 do 18:00 hod.)

K přihlášce připojte: strukturovaný profesní životopis s podrobnějším popisem obsahu práce a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (vysvědčení nemusí být ověřeno).

Indinské léto

Pojďte s námi prožít KRÁSNÉ LÉTO! Tajemné výpravy za starými poklady i pohodové tvoření u chalupy. Sportovní zápolení i posezení u indiánského o…
zobrazit celý článek

Připravujeme pro Vás MDD :-)

a to na ÚTERÝ 5. ČERVNA - PŘESUNUTO Z  1. června 2018. Obě dvě zahrady i park před DDM Bílina bude plný atrakcí, soutěží, zábavných představení,... více ZDE … všechny děti pod …
zobrazit celý článek

POČASÍ NÁM NEPŘEJE -

OSLAVY MDD MUSÍME ZRUŠIT ..... PŘIPRAVUJEME NÁHRADNÍ TERMÍN - ÚTERÝ 5. 6. 2018…
zobrazit celý článek