Dům dětí a mládeže Bílina

Úvodní strana > Novinky > HLEDÁME EKONOMA - EKONOMKU >

HLEDÁME EKONOMA - EKONOMKU

pro zpracování účetnictví a mezd DDM.

Kvalifikační požadavky: středoškolské ekonomické vzdělání - výborná znalost podvojného účetnictví - znalost mzdové problematiky - výhodou praxe v oblasti účetnictví ve školství - pečlivost, komunikativnost, samostatnost, flexibilita. Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou, úvazek 40 hod./týden - dovolená 25 dní - příspěvky z FKSP. Platové podmínky se řídí Nařízením vlády ČR č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění. Platová třída 11. Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek.

Předpokládaný datum nástupu: v nejbližším možném termínu!

Přihlášku zašlete na adresu: Krista Sýkorová, ředitelka DDM Bílina Havířská 529/10 418 01 Bílina Nebo elektronicky: krista.sykorova@ddmbilina.cz, popřípadě předejte v recepci DDM Bílina (pondělí + středa od 15:00 do 18:00 hod.)

K přihlášce připojte: strukturovaný profesní životopis s podrobnějším popisem obsahu práce a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (vysvědčení nemusí být ověřeno).

ONLINE PŘIHLÁŠENÍ NA VŠECHNY LETNÍ TÁBORY

ODSTARTOVALO  v pondělí 5. února 2018 :-) v 8:00 hod. DĚKUJEME ZA VÁŠ ZÁJEM:-) Pro ty, kteří ještě přihlášku neposlali jsou určeny další řádky: Pokud máte vybraný…
zobrazit celý článek

Jarní prázdniny se plní!

Je páteční ráno (2.2.2018) a tři z pěti jarních prázdninových dnů jsou již obsazeny! Podívejte se, na které se ještě můžete přihlásit: http://www.ddmbilina.cz/akce/ …
zobrazit celý článek

Přihlášky na letní pobytové i příměstské tábory

máme pro Vás připraveny od pondělí 5. 2. 2018 :-) …
zobrazit celý článek